4201 دلار از این ایردراپ قیمت دار برداشت شد 😍😍 آموزش برداشت legion network به تراست ولت ، LGX

Share
Embed
 • Loading...
 • Published on:  Monday, April 25, 2022
 • بلاخره 4201 دلار خودم رو از این ایردراپ رایگان برداشت زدم و در اینجا آموزش کامل برداشت و کسب درآمد از ایردراپ legion network که به ارز LGX هم معروف هست رو به شما آموزش میدم
  نحوه برداشت ایردراپ legion network شاید یکی از سوالاتی بود که ذهن شما دوستان را به خودش مشغول کرده بود که ما سعی کردیم توضیحات مختصر در این خصوص به شما بدهیم و با کارهایی که انجام میدهید خود سیستم تا 27 آوریل که 7 اردیبهشت میشه قرار شده که آنرا به کیف پول شما واریز کنه ، البته در این مرحله 20 درصد برای شما واریز میشه.
  البته فکر کنم هنوز هم بتوان بازی و نرم افزار legion network را نصب کرد و قرار هست که برنامه legion network یک آپدیت جدید هم داشته باشد.
  این ارز به لژیون نتورک هم معروف هست که توضیحات تکمیلی در زیر داده شده است.
  ⚡️خلاصه⚡️

  1) در این ماه همه کاربران ELIGBLE 20٪ را به کیف پول خود دریافت خواهند کرد. ماه های باقیمانده کاربران از اپلیکیشن Legion V2 مطالبه خواهند کرد.

  ایردراپ قبلاً شروع شده است و اولین دسته از اعضا قبلاً آن را دریافت کرده اند! طی 48 ساعت آینده، همه اعضای واجد شرایط، توکن‌های موجود در کیف پول شما را خواهند دید! 😎🏆

  2) اگر در 48 ساعت آینده توکن های خود را دریافت نکرده اید، پس از آن حساب شما برای فعالیت ربات پرچم گذاری شده است، 30 روز فرصت دارید تا نسبت به تصمیم خود اعتراض کنید.

  ❌🤖 3) همچنین با دارندگان نقش در این تماس گرفته می شود تا توکن های خود را بر اساس برنامه اولیه خود دریافت کنند 🚀💪🏼
 • Source: https://youtu.be/-h_hKqI-EqA
Loading...

Comment